Singer Popis práce

Obsah:

Anonim

Spevák je spevák, ktorý číta, interpretuje a spieva hudobné linky založené na výchove človeka v hudbe alebo čistom prirodzenom talentu. Speváci sú tiež kategorizovaní podľa štýlu hudby, ktorú spievajú, ako je pop, jazz, rytmus a blues, alebo ich hlasitosť, ako je bas, tenor, alto alebo soprán.

Pracovná náplň

$config[code] not found Ryan McVay / Photodisc / Getty Images

Úlohou kvalifikovaného speváka je poznať priradenú hudbu za platený alebo niekedy neplatený výkon. Napríklad, spevák najatý na prevzatie sólovej časti kostolného zboru bude musieť predtým študovať hudbu pre službu, aby bol s hudbou pohodlný a presný. Jeden by mal stráviť čas skúšaním dielu rôznymi spôsobmi, aby určil najprijateľnejšiu verziu pre publikum. Kabaretný spevák bude musieť stretnúť sa s klaviristom alebo skupinou hudobníkov, aby sa rozhodol, aké druhy piesní najlepšie ukážu hlasu speváka. Po dohode výberu piesní, je spevák povinný skúšať s hudobníkmi a nakoniec vystúpiť pred publikom. Spevák štúdia môže byť najatý, aby poskytol zálohovanie vokálov alebo zaznamenal demonštrácie skladieb, spisovateľ by chcel, aby iný umelec alebo názov priemyslu nakoniec zaznamenal. Tento typ speváčky musí mať dobrú mikrofónnu techniku ​​a byť ochotný spolupracovať s celým radom výrobcov a kreatívnych režisérov, aby získali dobrý zvuk a štýl.

Pracovné príležitosti

Leslie Banks / iStock / Getty Images

Život speváka môže byť ťažký a niekedy aj nenaplniteľný, ale tí, ktorí sa pripravujú s dobrým vzdelaním, výučbou spevu, triedami hudobníctva, štúdiom prístrojov a inými druhmi času v triede, sa môžu stať vysoko kvalifikovanými a vyhľadávanými pre živé vystúpenia, na hudobné nahrávky a dokonca aj sólový akt po niekoľkých rokoch pred živým publikom.

Video dňa

Prijaté vám Sapling priniesol vám Sapling

Kvalitatívne požiadavky

Digital Vision./Photodisc/Getty Images

Kvalifikovaný spevák by mal byť v prvom rade kreačný človek, ktorý miluje spoluprácu s rôznymi typmi ľudí a vždy byť otvorený objavovaniu rôznych hudobných štýlov. Úspešní speváci sú skvelými tlmočníkmi hudby a majú jedinečnú schopnosť komunikovať prostredníctvom zvuku a melódií, takže je veľmi dôležitá schopnosť vyjadrovať širokú škálu emócií. Silná fyzická prítomnosť tiež pomáha upevniť dobrú výkonnosť a zabezpečiť, aby bol opäť najatý na ďalšie vystúpenie.

Požiadavky na vzdelávanie

Jupiterimages / liquidlibrary / Getty Images

Vo všeobecnosti neexistujú požiadavky na vzdelanie pre spevákov, najmä ak majú vysokú úroveň prirodzeného talentu. Avšak tí, ktorí chcú trénovať v remeslách, by mali začať čo najskôr. Mnohé školy ponúkajú hudobné kurzy, ako sú spevácky zbor a koncertný zbor. Odtiaľ je ďalším krokom vzdelávanie hudby z vysokej školy. Mnohí úspešní speváci sa vzdelávajú ďalej tým, že navštevujú vysokoškolskú školu a získavajú titul majstra hudby vo vokálnom predstavení.

Priemerná kompenzácia

Podľa Payscale.com priemerný spevák pracujúci v Spojených štátoch získava ročný základný plat vo výške 35 362 USD.Štatistická štatistika pracovných síl USA v Spojených štátoch uvádza, že priemysel ako celok by mal do roku 2016 zaznamenať zvýšenie počtu zamestnancov približne o 10 percent.