Popis práce pre študentov stredných škôl

Obsah:

Anonim

Vysokoškolský dekan študentov je profesionálom v oblasti vzdelávania, ktorý je zodpovedný za akademický pokrok študentov. Podporuje dobrú účasť a zabezpečuje bezpečnosť škôl a prevenciu násilia na školách. Okrem toho podporuje pedagogických pracovníkov vytvorením programov manažmentu v triede, identifikovaním študentov s problémami s prítomnosťou alebo disciplinárnymi problémami a riešenie týchto problémov s rodičmi s cieľom dosiahnuť pozitívny výsledok.

$config[code] not found

Pracovná náplň

Vysokoškolský dekan študentov pracuje s poradcami a lektormi, aby vypracovali plány rozvoja pre tých študentov, ktorí vykazujú znaky akademického boja. Takisto bude proaktívne hodnotiť celkovú účinnosť programov vypracovaných s poradcami a lektormi. Dekan študentov je tiež zodpovedný za implementáciu stratégií, ktoré motivujú a inšpirujú študentov, aby uspeli a zostali v škole. Očakáva sa, že bude monitorovať počet študentov a zabezpečí, aby zostali vysoko.

Okrem toho je za všetky školské aktivity, ako sú plesy, tance a iné spoločenské udalosti, zodpovedný vysokoškolský dekan študentov. Zároveň bude spolupracovať s vedúcimi úradníkmi v oblasti správy, aby zhodnotila výkonnosť učiteľa a aby poskytla ďalšie povinnosti v oblasti dohľadu podľa potreby hlavného zodpovedného.

Pracovné príležitosti

Väčšina systémov stredných škôl podporuje ľudí z takejto súťaže, keď sa uplatňuje mimo školského systému, bude ťažké. Najkvalifikovanejší uchádzači by však mali priamo pracovať so strednou škôlou v miestnej komunite alebo spolupracovať s kolegami učiteľmi a administrátormi. Prieskumy pracovných miest na internete budú tiež poskytovať niekoľko hitov na súčasných otvoreniach a je dôležité poznamenať, že mnohé vidiecke spoločenstvá aktívne hľadajú administrátorov vrátane vysokoškolských dekanov študentov.

Kvalitatívne požiadavky

Kvalifikovaný dekan študentov strednej školy by mal mať niekoľko rokov vzdelávacích skúseností a mať vynikajúce ústne a písomné komunikačné schopnosti. Typický plán vyžaduje, aby prišiel pred študentmi a odišiel po poslednom zvonku, takže je dôležité, aby bol flexibilný pracovný rozvrh. Okrem toho je užitočná skúsenosť so spoluprácou so študentmi a rodičmi v otázkach rozvoja s cieľom účinne analyzovať problémy a obavy.

Požiadavky na vzdelávanie

Vysokoškolský dekan študentov musí mať bakalársky titul, ale väčšina školských systémov uprednostňuje absolventský titul. V mestskom prostredí nie je schopnosť hovoriť druhým jazykom, ale je užitočná

Priemerná kompenzácia

Podľa Úradu štatistiky práce je stredný príjem vysokoškolského deanu študentov približne 77 740 USD ročne.