Ako sa stať IT špecialistom

Obsah:

Anonim

Pracovný titul "IT špecialista" sa vzťahuje na základné vstupné pozície v oddelení informačných technológií spoločnosti. Špecialista na počítačovú podporu je ďalší typický názov pre túto profesiu. Špecialisti na IT pomáhajú rozvíjať a udržiavať infraštruktúru hardvéru a softvéru a podporovať zamestnancov pri ich používaní technológií. Na túto pozíciu potrebujete silné technické školenie a niektoré spoločnosti môžu požadovať bakalársky titul.

$config[code] not found

Pracovná náplň

IT špecialista skúma a pomáha pri výbere hardvérových a softvérových programov používaných v obchodnom alebo firemnom oddelení. Po inštalácii špecialista pomáha zamestnancom dosiahnuť optimálne využitie technologických komponentov dôležitých pre ich prácu. Pracovník na podporu počítača tiež ponúka rady, keď zamestnanci zápasia s konkrétnymi programami alebo potrebujú pochopiť, ako použiť určitú technológiu na vykonávanie určitých pracovných úloh.

Požiadavky na titul

Môžete získať všeobecnú úlohu v oblasti podpory IT bez diplomu alebo s dvojročným obchodným titulom, ale podľa špecializovanej pracovnej špecializácie v USA vyžaduje vysokoškolské štúdium bakalárske štúdium. Spoločné vzdelávacie študijné odbory pre kariéru počítačového špecialistu zahŕňajú informatiku, informatiku a inžinierstvo. Pokračujúce vzdelávanie je tiež potrebné, pretože hardvérové ​​a softvérové ​​programy sa stále menia alebo vyvíjajú.

Video dňa

Prijaté vám Sapling priniesol vám Sapling

Technický tréning

Pre viac technických, vyšších platených pracovných miest a príležitostí na pokrok odborníci potrebujú viac školení. Špičkové softvérové ​​spoločnosti ponúkajú napríklad certifikačné programy vo svojej triede alebo online. Získanie certifikácie pre produkty od spoločností ako Microsoft a Adobe zvyšuje vašu hodnotu pre zamestnávateľov. Čím viac programov poznáte vo svojej organizácii, tým väčšia bude vaša úloha a hodnota. Mohli by ste tiež absolvovať školenia v rôznych počítačových jazykoch, aby ste sa zapojili do programovania a odstraňovania problémov. Školenie pre zákazníkov vedie k širším pozíciám v kariére počítačovej podpory, kde sa budete priamo venovať interakcii s internými zamestnancami alebo externými klientmi.

Zručnosti a kvality

Aj keď máte vzdelanie a odbornú prípravu, ktorú zamestnávateľ očakáva, niektoré zručnosti a kvality zlepšujú vaše pracovné vyhliadky. Pri riešení problémov s inštaláciou a výkonom sú nevyhnutné zručnosti pri riešení problémov. Skúsenosti s počúvaním, tímová práca a servisný postoj hovoria zamestnávateľovi, že sa dobre zapojíte do organizačnej kultúry a IT tímu. Pre ešte väčšiu hodnotu rozvíjajte silné prezentačné schopnosti. Zamestnávatelia sa spoliehajú na informačné technológie, ktoré zdieľajú informácie a aktualizácie so zamestnancami na stretnutiach a seminároch. Môžete tiež zastupovať spoločnosť vo verejných prezentáciách a vzdelávacích podujatiach.

2016 Informácie o mzdách pre špecialistov na podporu počítača

Špecialisti na počítačovú podporu získali v roku 2016 stredný ročný plat vo výške 52.550 dolárov, čo je podľa amerického úradu štatistiky práce. Na nižšej úrovni získali špecialisti na podporu počítača 25-percentný plat vo výške 40,120 dolárov, čo znamená, že 75 percent zarobilo viac ako táto suma. Plat 75. percentilu je 68.210 dolárov, čo znamená, že 25% zarobí viac. V roku 2016 bolo v USA zamestnaných 835 400 osôb ako špecialisti na podporu počítača.