Ako zvoliť aplikáciu na sledovanie správneho času pre vašu firmu

Obsah:

Anonim

Sledovanie zúčtovacích hodín je asi tak vzrušujúce ako naplánovanie koreňového kanála.

Časové sledovanie je nevyhnutné zlo, aby dokumentovalo prácu a odôvodňovalo platbu, ale je to časovo náročné, a keď sa robí ručne, náchylné k chybám.

Bez ohľadu na to, či ste nezávislý pracovník, majiteľ malého podniku alebo manažér spoločnosti na úrovni podnikov, softvér na sledovanie času môže zjednodušiť sledovanie hodín, zlepšiť presnosť a vyhnúť sa riziku z riadenia fakturovaných hodín.

$config[code] not found

Výhody aplikácie správneho časového sledovania sú obrovské.

Údaje z aplikácie založenej na cloude je možné importovať do vášho časového programu, zvýšiť efektivitu fakturácie a minimalizovať riziko ľudských chýb súvisiacich s manuálnym časovým poskladaním. Aplikácie na sledovanie času môžu znížiť náklady na spracovanie miezd, urýchliť fakturáciu a pohľadávky a automatizovať cestovné náklady.

Stručne povedané, aplikácia správneho časového sledovania vám môže pomôcť presne určiť, aké ziskové sú vaše podnikateľské projekty, ako aj vaša spoločnosť.

Ale s toľkými rôznymi možnosťami aplikácií na sledovanie času, ako sa rozhodujete, čo je správne pre vašu firmu? Majte na pamäti nasledujúce štyri požiadavky:

1. Jednoduchá obsluha

Dávajte si pozor na "demo klamstvo". Najjednoduchšie rozhranie neznamená vždy, že táto aplikácia je najjednoduchšia na použitie alebo že je vhodná pre vaše podnikateľské potreby. Každá aplikácia tracker bude prichádzať s počiatočnou krivkou učenia.

Čím väčšia je vaša organizácia a čím sú vaše tímy a projekty zložitejšie, tým väčšie úsilie musíte investovať do spustenia celej spoločnosti. Je nevyhnutná kompatibilita s existujúcim fakturačným softvérom vašej spoločnosti, napríklad QuickBooks alebo Oracle.

Softvér na sledovanie času bude trvať určitý čas, kým sa rozvinie medzi rôznymi oddeleniami. Takže nenechajte sa zmiasť najjednoduchším rozhraním. Vyhľadajte aplikácie, ktoré sú intuitívne a majú všetky funkcie, ktoré požadujete.

2. Flexibilita

Aplikácia správneho času tracker bude dostatočne flexibilná, aby vyhovovala vašim špecifickým potrebám. Napríklad projektant môže chcieť vidieť, ktoré z úloh priradených jeho spolupracovníkom sú úplné. Vizuálne podnety, ako bar, ktorý sa zmení na červenú od zelenej, ako aj termíny na rôzne úlohy, ktoré tvoria kompletný projekt, môžu drasticky zrýchliť vašich pracovníkov.

Väčšina ľudí spracováva vizuálne informácie rýchlejšie. Zvážte časový rozvrh, ktorý zobrazuje priebeh každej úlohy. To vám umožní sledovať a kontrolovať všetko od jednej pracovnej plochy alebo mobilného zariadenia, bez toho, aby ste museli preháňať.

Napríklad, na podporu flexibility WorkflowMax obsahuje šesť možností sledovania času:

  1. Možnosť manuálneho zadania času začiatku a ukončenia.
  2. Schopnosť zadať presný počet odpracovaných hodín.
  3. Jednoduchý časovač spustenia a zastavenia, ktorý zaznamenáva skutočné odpracované hodiny.
  4. Cieľový widget Adobe, ktorý umožňuje kreatívam sledovať čas v rámci produktov Adobe, ako sú Indesign, Illustrator, Photoshop, After Effects, InCopy, Premiere Pro a Prelude.
  5. Mobilný časovač vám umožňuje zadávať čas na cestách.
  6. Niekoľko miniaplikácií pracovnej plochy tretích strán, ktoré sa integrujú do programu WorkflowMax a poskytujú rozšírenú funkčnosť a flexibilitu vrátane vizuálnej pripomienky súčasných i nadchádzajúcich úloh.

Ako šéf môžete tiež upravovať časové rozvrhy denne alebo týždenne v závislosti od trvania projektu. K dispozícii sú aj iné nástroje na sledovanie času, ako je Due, ktoré prichádzajú s podobnými funkciami vrátane poskytovania bezproblémovej integrácie fakturácie a fakturácie.

3. Úplné prispôsobenie

Zatiaľ čo je dôležitá flexibilita, úplné možnosti prispôsobenia sú pravdepodobne ešte dôležitejšie. Aplikácia potrebuje pracovať so systémami, procesmi a softvérom, ktoré už máte. Napríklad, ak je potrebné vylepšiť veci, môžu byť tieto zmeny jednoduché z aplikácie samotnej?

Pri pohľade na možnosti prispôsobenia je mimoriadne dôležité skontrolovať integrácie tretích strán. Uistite sa, že nástroj na sledovanie času podporuje aplikácie, ktoré vaša firma už používa, ako napríklad prognóza, Trello, Google Apps, Basecamp, Stripe a PayPal.

Takto sa vaša nová aplikácia môže jednoducho rozšíriť do vášho aktuálneho ekosystému aplikácie. Ak je zvolené správne, všetky vaše aplikácie budú fungovať bez problémov spoločne a tlačia sa dáta z jedného na ďalšie bez potreby dvojitého zadania.

Vezmite napríklad spoločnosť IT, Conquest Solutions. Conquest Solutions už používa spoločnosť Xero ako svoju účtovnú platformu, ako aj spoločnosť FreshDesk, ktorá poskytuje IT podporu pre svojich klientov. Z tohto dôvodu si vybrali aplikáciu na sledovanie času, ktorá je integrovaná s ich existujúcim ekosystémom aplikácie.

Lístky na podporu boli automaticky presunuté z požiadaviek FreshDesk na časovač, čo im umožnilo vytvárať faktúry a účtovať klientov. Ihneď po implementácii spoločnosť Conquest Solutions začala vidieť výhody s 66% znížením ceny kotácie, 24% nárastom dennej sadzby a (vďaka transparentnosti, ktorú ponúka ekosystém aplikácie) a nikdy nemal spory o faktúru.

4. Intuitívny dizajn

Najlepšie aplikácie majú vizuálne atraktívne rozhranie a výkonné backendové funkcie. Hovorili sme trochu o tom, prečo je dôležitá výkonná funkcia backendu (vrátane možnosti úplne prispôsobiť aplikáciu podľa vašich špecifických obchodných potrieb).

Ale prečo je vizuálny dizajn tak kritický?

Návrh môže výrazne ovplyvniť naše emócie. A naše emócie, konkrétne či vaši zamestnanci "radi" majú pocit z vašej aplikácie na sledovanie času, určia, či ich skutočne používajú alebo nie.

Spoločnosť Smashing Magazine nedávno preskúmala toto hlboké spojenie v článku "Myslíte si, že vaša aplikácia je krásna? Nie bez návrhu užívateľských skúseností. "Estetika nemusia byť nezlučiteľné s použiteľnosťou.

Vzhľadom na výber medzi použiteľným škaredým produktom a použiteľným atraktívnym, prečo nie druhým? Inými slovami, krásny dizajn nie je naozaj o samotnej kráse.

Je to všetko o tom, či tvoji zamestnanci považujú váš trackmer za ľahké na navigáciu a prirodzene by ho potom použili pre svoje každodenné potreby.

Užívanie aplikácie na sledovanie času pre testovaciu jednotku

Majte na pamäti, že ak nie ste slobodným slobodným umelcom, výber aplikácie na sledovanie času je rovnako o vašich vlastných skúsenostiach ako skúsenosti zamestnanca. Pri výbere správnej aplikácie zvážte, či vybraná skupina vašich zamestnancov vyskúšate jednu alebo dve možnosti na týždeň.

Ako jednoduché je obdobie prijatia?

Dokázali navigovať aplikáciu a integrovať ju do svojho pracovného postupu?

Alebo sa aplikácia stala väčším problémom ako ručné sledovacie hodiny?

Obrázok: WorkflowMax

7 Komentáre ▼