Popis pracovnej pozície: Priradenie zhody

Obsah:

Anonim

Spoločník zodpovedný za dodržiavanie predpisov pracuje pod vedením vedúceho odborníka, aby preskúmal vnútorné kontroly a postupy spoločnosti a postupy a zabezpečil, že takéto kontroly sú v súlade s predpismi. Asociovaný môže pri výkone svojich povinností spolupracovať s internými audítormi, účtovníkmi a špecialistami na dodržiavanie daňových predpisov.

zodpovednosť

Spolupracujúci partner v oblasti zhody pomáha spoločnosti zaistiť, aby zamestnanci dodržiavali regulačné smernice, smernice vrcholového manažmentu a politiky ľudských zdrojov pri plnení svojich úloh. Spolupracovník tiež zabezpečuje, aby personál v aktivitách, v ktorých sa angažuje, dodržiaval postupy a profesionálne štandardy. Napríklad spolupracovník zodpovedný za dodržiavanie predpisov v ropnej a plynárenskej spoločnosti môže zabezpečiť, aby sa bezpečnostné postupy firmy dodržiavali požiadavky na bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci (OSHA) týkajúce sa činností v oblasti ťažby na mori. Pomocník pre dodržiavanie predpisov zabezpečuje aj to, aby právne prvky v podnikových transakciách boli v súlade s regulačnými smernicami. Týmito prvkami môžu byť povolenia, portfóliá cenných papierov a marketingové materiály.

$config[code] not found

Vzdelávanie a odborná príprava

Príslušník zodpovedný za dodržiavanie pravidiel má zvyčajne štvorročný vysokoškolský titul v oblasti účtovníctva, práva, zdaňovania alebo financií. Spolupracovník môže mať pred absolvovaním svojich povinností aj poznatky o liberálnom umení a praktickú prípravu. Akademický pracovník zodpovedný za dodržiavanie predpisov, ktorý má vysokoškolské vzdelanie, napríklad magisterské alebo doktorandské štúdium, nie je v teréne nezvyčajný. Niektorí spolupracovníci, ktorí majú významnú zodpovednosť, môžu mať interný audit, zákon alebo forenzné účtovné zázemie a môžu mať certifikáciu certifikovaného podvodného audítora (CFE) alebo certifikovaného interného audítora (CIA).

plat

Úroveň platu pridruženého partnera môže závisieť od dĺžky služby, veľkosti spoločnosti a počtu odpracovaných rokov. Akademická úroveň asociácie, odborné poverenia a praktické skúsenosti môžu ovplyvniť aj jej celkovú ročnú náhradu. Podľa skutočného priemerného ročného platu amerického partnera pre dodržiavanie predpisov bol v júni 2010 52 000 dolárov, s výnimkou hotovostných bonusov.

Rozvoj kariéry

Príležitosti kariérneho rastu pridruženého partnera zvyčajne závisia od personálnych potrieb, veľkosti firmy a profesionálnych poverení zamestnancov alebo akademickej prípravy. Vysokoškolsky vzdelávaný spolupracovník môže zvýšiť svoje šance na propagáciu tým, že sa zapíše do magisterského alebo doktorandského štúdia v právnom alebo finančnom programe. Alternatívne môže byť spolupracovník podporovaný rýchlejšie, ak hľadá odbornú licenciu, ako je napríklad certifikovaný účtovník (CPA) alebo certifikovaný finančný manažér (CFM). Príslušný spolupracovník zodpovedný za dodržiavanie predpisov sa presťahuje do vedúcej funkcie po dvoch až piatich rokoch.

Pracovné podmienky

Zhodnocovací pracovník zvyčajne pracuje od 8:00 do 17:00. v pracovných dňoch, ale môže zostať neskoro v kancelárii, v závislosti od obchodných potrieb. Tieto požiadavky sa môžu vzťahovať na mesačné postupy uzatvárania účtov alebo štvrťročné regulačné podania s Internal Revenue Service (IRS) alebo s Komisiou pre cenné papiere a burzy. Ak to podnikateľské potreby vyžadujú, spolupracovník môže tiež pravidelne cestovať, aby sa stretol s kolegami na iných miestach.